O FIRMIE

drzwi wewnętrzne/zewnętrzne sklep radom

Firma PHU „PACIOREK” z siedzibą w Oblasie istnieje od 2000 Roku. Od początku działalności zorientowana była głównie na klienta, a priorytetem funkcjonowania było spełnienie jego wymagań i oczekiwań. Jest to firma rodzinna, w której pod czujnym okiem rodziców dzieci uczyły się znajomości branży budowlanej, fachowej obsługi, podejścia i relacji z klientami.

W wyniku dojrzałości i usamodzielnienia w 2007 Roku otworzony został oddział w Radomiu. Początkowo pod szyldem „PACIOREK” a w późniejszym czasie z połączenia doświadczenia i młodzieńczej fantazji powstała siostrzana FIRMA DOMOSFERA której właścicielem jest WOJCIECHOWSKI PIOTR.

Przez lata jako główny handlowiec reprezentował interesy przedsiębiorstwa,dbał o jej wizerunek, a działania skierowane były na zadowolenie klienta poprzez wysoką jakość obsługi i konkurencyjność. Dlatego też głęboko utożsamia się z firmą „PACIOREK” a w firmie „DOMOSFERA” pragnie kontynuować nabyte wartości i umiejętności. Stara się by każdy klient traktowany był indywidualnie, a kompleksowa obsługa, rzetelne przedstawienie ofert handlowych uznawane były jako nowe wyzwania. Interes klienta to interes firmy. Dzięki świeżemu spojrzeniu, wiedzy zdobytej na przestrzeni lat, szkoleniom, kursom i regularnym śledzeniom najnowszych trendów jakość świadczonych usług jest na najwyższym poziomie.

Współpracujemy z kontrahentami i dostawcami z terenu całej Polski. Jesteśmy partnerem handlowym, takich firm jak „AGMAR”, „HORMANN”, „GERDA”, „DRE”, „FAKRO”, ”ALUPLAST”, „WIŚNIOWSKI”, „VEKA” etc.

Na terenie byłego woj. radomskiego jesteśmy jedynym dystrybutorem PROFILA OKIENNEGO GEALAN, który dostarcza nam renomowana fabryka „DOMEL”

Wszystkie te działania dają nam mocną pozycje na rynku budowlanym.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NASZEGO ODDZIAŁU W RADOMIU NA UL. LUBELSKIEJ 39/41, gdzie postaramy sprostać każdemu życzeniu naszych klientów, oraz okazaniem szerokiej gamy wystawek okien i drzwi.